BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasAccording to Charlie

June 28th, 2012

Pasak Čarli: 68. Meilės laiškas Skarlet

Posted by Lali in Be temos

Janas pasirėmė galvą į alaus skardinę, alkūnę į stalą ir abejingai nužvelgė pusiau išvalgytas picos dėžutes. Danielė ėmė pilti sau dar vieną taurę vyno, dėbtelėdama į tris tuščias, švarutes lėkštes prie pietų stalo. Susitaikymo vakarienė virto katastrofa: nei vienas iš dviejų užsispyrėlių net neiškišo nosių iš savo kambarių, kai po namus pasklido gardaus maisto kvapas.

Belaukdami Kriso ir Čarli, jie išgėrė lėtai pusę butelio vyno ir tris skardines alaus. Nuotaika namuose buvo kaip oras lauke – stingdančiai šalta. Niekas iš porelės nenorėjo nei paminėti milžiniško rožinio mamuto kambaryje, kad ir kaip Dani įkalbinėtų ar Janas ragintų. Kodėl jie susipyko – buvo dar viena didelė paslaptis, ir Danielė troško ją įminti kaip niekada labiau, tik tam, kad žinotų, už ką beda šakute Krisui į akį.

- Aš žinau Čarli,- Dani pasūpavo vyno taurę ore, stebėdama, kaip tamsiai raudonas skystis teliuškuoja,- jei ji ir išvažiuos susipykusi, jausis klaikiai visos kelionės metu.

- Visa tai smiiirdaaaa,- Janas suaimanavo, nunarindamas galvą.

Jie abu išsitiesė, kai koridoriumi atbildėjo Rudis, kupini vilties, kad šis atneš gerų naujienų. Tačiau vienas žvilgsnis į vaikinuko veidą, ir Dani jau griebė butelį piltis naujai taurei.

- Čarli jau miega susirietusi į kamuoliuką, nusisukusi nuo jo,- Rudis raportavo,- jis guli lovoje, ant nugaros, žiūrėdamas į lubas,- rankomis demonstruodamas, vaikinas aiškino,- ausinės ant ausų, ir… nereaguoja. Bet klausosi sunkiojo roko – ar tai blogai?

- Sakiau!? – Danielė sumosikavo taure, atsisukdama į Janą,- tai ji pyksta ant jo!

- Mes vis dar negalime būti tikri,- vaikinas paprieštaravo,- jie tiesiog galėjo…

- TAIP, galime!- ji pažvelgė į lubas, tarsi prašytų pagalbos iš aukščiau šitiems dviem akivaizdaus fakto nesuvokiantiems bukagalviams, - ką jis galvoja?- jau ramiau ji paklausė,- jie nesikalba tarpusavy lygiai dvi dienas. Jei jis susimovė, kodėl jis nieko nedaro!?- jos kaltinantis žvilgsnis perėjo į Janą,- tavo brolis – lunatikas.

- Tu bedei merginai į ranką su pieštuku,- šis vangiai atsakė, siurbtelėdamas dar gurkšnį alaus.

- Ei,- Rudis pamosikavo rankomis, susimąstęs, kad geresnės progos įsiterpti negaus,- aš atlikau savo dalį. Dabar galiu valgyt?

Janas su Dani davė signalą ir Endriu puolė prie picos, nei nesivargindamas naudoti vienos jų šventinių lėkščių, kurias šviesiaplaukė ištraukė specialiai šiam vakarui.

- Jos lėktuvas kyla šeštą. Taigi mes turime penkias valandas sužinoti, dėl ko jie susipyko ir juos sutaikyti,- Janas purtė galvą,- nes ji ims ir išsikraustys, ir nieko nebegalėsime…

- Ne!- Dani nutraukė, kiek garsiau, nei buvo būtina, ir abu vaikinai pakėlė akis,- ta prasme.. Ji važiuoja tik porai dienų. Pora dienų kalbėti apie tai, aptarti galimybę, kad ji išsikraustys. Ji dar neišvažiuoja.

Kristijanas atsitiesė, susidomėjęs savo merginos reakcija.

- Palauk. Tu ją ragini išvažiuoti…

Dani pakilo ir ėmė dėlioti lėkštes krūva į krūvą.

- Taip. Tokie šansai pasitaiko tik kartą gyvenime.- ji vengė abiejų akių.

- Ou,- Janas švelniai susijuokė,- tu persigandusi!

- Aš ne persigandusi!- Dani metė lėkštes į kriauklę ir paleido vandenį, tačiau šio šniokštinas neužtildė vaikinų.

- Ji persigandusi, kad Čarli išvažiuoja,- Janas pakomentavo Rudžiui.

- Višiškai,- Endriu purtė galvą, pilna burna picos.- bet pagalvokit,- nesugaudydamas lūpomis krentančio saliamo gabaliuko, vaikinas vis tiek kalbėjo,- ji tapš milijoniere. Ji galėš muš višuš išlaikyt!

- O, Endriu,- Danielė ėmė artintis, kol Janas vos tvardė juoką,- Endriu, Endriu, Endriu… visų pirma – veu,- ji išsiviepė, ranka mostelėdama į draugą, pasibaisėjusi jo stalo manieromis,- visų antra, man nereikia Čarli milijonų, užsidirbsiu juos pati.- ji pagriebė butelį ir savo taurę, atidžiai pildama beveik iki viršaus.- jei aš dėl ko ir… kaip jūs įdomiai išsireiškėte, „persigandusi“,- laikydama indus, ji vis tiek sugebėjo parodyti kabutes,- tai dėl to, kad mes turėsime likti gyventi su ta vaikščiojančia depresija. Jis tikriausiai ant visų kiemo medžių per dienų dienas raižinės savos kūrybos tragiškos meilės poemas… Patetiška,- puikiai įsivaizduodama šią ateitį, Dani ėmė tuštinti dar vieną taurę.

Kristijanas nustojo žaisti su alaus skardine ir pakėlė akis.

- Palaukit,- jis pamasažavo sau kaklą, įtemptai galvodamas,- manau… manau žinau, kai galima juos sutaikyti.

- Ak tikrai?- mergina paklausė skeptiškai.

- Taip…,- Janas šyptelėjo, tada su naujomis jėgomis pasisvėrė per stalą, Rudžio link,- ar tavo ta programėlė jau veikia?

- Kuri?- Endriu minkė tarp dantų šaltą picą.

- Ta, su kuria galima vogti dokumentus iš kito kompiuterio, jei tik jo Bluetooth sistema veikia.

Rudis netgi nurijo nesukramtytą kąsnį, kad apgintų savo kurtą programą:

- Ji neskirta niekam vogti! Tik palengvinti duomenų perkėlimo sistemą naršant kito žmogaus kompiuteryje naudojant…

- Be kito žmogaus žinios,- Janas nutraukė.

- Na… taip, techniškai…

- Nuostabu!- Kristijanas skėstelėjo delnais, žiūrėdamas tai į vieną, tai į kitą.- tada aš turiu planą!

- Ar vykdydami planą galėsime pažiūrėti, ar Krisas savo kompiutery laiko pornografiją?- lėtai abu vaikinai atsuko galvas į raustančią merginą,- kas?- ji priglaudė tuščią taurę prie krūtinės,- juk mes visi žinoma, kad jis arba ištikimas „vanilei“ arba mėgsta ką nors ekstremaliai iškrypusio. Klausimas yra: kuris iš dviejų?

- Aš ką tik praradau apetitą,- Endriu suburbėjo, palikdamas ramybėje likusį picos gabaliuką.

- Gerai,- Kristijanas atsitiesė, nenuleisdamas nuo jos akių. Atsargiai, kaip su savižudžiu, laikančiu detonatorių, jis ėmė derėtis,- atiduok man butelį, Daniele,- kalbėjo, eidamas aplink stalą.

Ji garsiai nusijuokė ir iškeitė vyną į bučinį.

****

Sekančias penkiolika minučių, susispaudę ant lovos prie vieno kompiuterio ekrano, jie tyrinėjo naująją Rudžio programą. Kad ir kaip šis įtikinėtų, jo tai tik prototipas, Janas su Dani spaudė tęsti. Mergina tik stebėjo skaičiukus ir raideles juodame ekrane, kai staiga, rodos jokiais pasikeitimais nepasižymėjęs tekstas privertė Endriu išsiviepti.

- Aš viduj.

- Kodėl tu šnabždi?- Danielė taip pat sukuždėjo, šaipydamasi ir atsitiesė, įsiremdama petys į petį su draugais.

Jiedu su Janu apsikeitė žvilgsniais, ištiesė rankas į priekį ir ėmė jas lenkti bei tiesti sukdami ratu į priekį, šokdami nedidelį pergalės šokį. Rudis skaičiavo sekundes, kada šie baigs ir jis galės įsiterpti, bet porelei pradėjus spyruokliuoti ant lovos čiužinio, jis neištvėrė ir garsiau drėbė klausimą:

- Man reikia tikslesnių duomenų, ko aš ieškau?

Dani vis dar kikeno, kol Janas bandė išsiveržti iš svaigaus pergalės burbulo ir susikaupti ties užduotimi.

- Manau, rašybos programos dokumentų, data kažkur prieš pat lapkritį… Paskutinės spalio savaitės,- vaikinas išdėstė, stebėdamas dabar jau pažįstamai atrodantį ekraną.

- Čia šimtai dokumentų,- Rudis ėmė tempti pele per Kristoferio aplankalus, skaitydamas pavadinimus,- negaliu naudoti žodinės paieškos, mano programa neatlaikys. O nei vienas vardas nėra…

- Čia,- Dani vos nenuvertė abiejų, besdama pirštu tiesiai į Rudžio ekraną ir palikdama vieną platų antspaudą,- pavadinimas „Peony“((bijūnas)).

Endriu pakluso ir atidarė aplanką. Trise į juos žvelgė daugybė įvairiausio tipo nuorodų: į dainas, internetinius adresus, nuotraukas, dokumentus… Viskas, ką Čarli pateikė vaikinams jų treniravimo metu ir dar daugiau. Sudėliota ir suorganizuota, tipiška Kristoferiui.

- Ieškok laiško Skarlet.

Rudis nustojo ką daręs ir pažvelgė į Janą kelioms sekundėms, tarsi bandytų įsitikinti, ar šis sveiko proto. Danielė įgarsino draugo mintis, paklausdama sunkiai sarkazmu persunktu tonu:

- Atsiprašau, ar mes pakeisime visus vardus iš Skarlet į Čarli?

- Ne, pasitikėkit manimi,- vaikinas žvilgtelėjo į Dani, tuo pat metu rankos spaudimu ant peties ragindamas Rudį.

Endriu padvejojo ir ėmė naršyti po dokumentus, kol atrado keletą juodraščių aplankale. Jie greitai įsitikino, kad dauguma, rašytų per tą pačią naktį, tebuvo kelios romantiškų poemų eilutės: bandymai gauti įkvėpimo iš Čarli duotos medžiagos. Tačiau tik vienas dokumentas svėrė pakankamai daug, jog turėtų daugiau nei dešimt žodžių. Atvėrus jį, Danielė pergalingai šūktelėjo:

- Prisisvaigo, priverkšleno! Na, pažiūrėkim, ką tas emo čia priraitė.- ji tarė, nukeldama kojas nuo lovos krašto ir įsitaisydama patogiau skaitymui.

Kelioms minutėms visas kambarys paskendo tyloje. Trijų draugų akys bėgo per eilutes. Vaikinai gaudė tik kas antrą žodį, greitai įspėdami laiško ne taip gerai paslėptą prasmę. Rašytojas akivaizdžiai iki pat ausų įsimylėjęs Čarli, jis tik pats to dar nežino.

Liūdniausia dalis buvo toji, kad tada Kristoferis mokėsi, kaip susigrąžinti Skarlet. Laiškas neturėjo jokios prasmės, jis skirtas Čarli, bet liko Kriso kompiuteryje, o dabar ir Rudžio, Dani bei Jano akims paskaityti.

Kristijanas atsitraukė pirmasis, susiraukdamas, kad jo laiškas Danielei nebuvo toks… iščiustytas. Pažinodamas Dani, o tuo labiau, girtą Dani, jis kone tikėjosi gauti velnių, kad neprilygo šitoms saldžioms sapalionėmis. Janas pažvelgė į ją, dar skaitančią, laukdamas verdikto.

Jei ne pykčio, Janas tikėjosi juoko: Danielė šaipėsi iš Kristoferio nuo pat pirmosios dienos. Tačiau jis liko priblokštas, išvydęs jos veidą, apšviestą kompiuterio. Priglaudusi suriestus pirštus prie lūpų, aukštyn išlenkusi antakius, blizgančiomis akimis, jo kietakaktė kandi mergina ašarojo skaitydama Kristoferio laišką.

Dani verkė. Janas užsimerkė ir atsimerkė, manydamas, kad jam pasivaideno, bet štai: jos skruostu rieda viena ašara, po to antra. Danielė nusivalė įrodymus jau kitą sekundę, atsikrenkšdama garsiai ir bandydama atgauti savitvardą:

- Čarli mėgsta saldžiau, bet manau, neblogai. Ar esate tikri, kad tai Kriso originalus darbas?

- Pažiūrėk čia,- Rudis pele pažymėjo eilutę ir ėmė garsiai skaityti,- „…Pasak Čarli, silpnybės, kurios dažniausiai mums kiša pagalius į ratus, yra: azartas, bateliai, internetas, kompiuteriniai žaidimai, manikiūras,  skrybėlės, šokoladas, švytintis dantų baltumas, tingėjimas…“

- Alfabetinė tvarka,- Janas šyptelėjo.

- Tai tikrai Kristoferis,- Dani patvirtino ir tada tyliai sau pridūrė,- kas galėjo pagalvoti… Gerai!- staigiai suplojusi rankomis, mergina iššoko iš lovos,- spausdinam ir duodam Čarli.

****

Trumpas ir be žadėtų paaiškinimų. Tiesiog padalinau skyrių į dvi dalis, dar šlifuoju antrąją ir norėjau ką nors įmesti, finalo belaukiant. ;)

Patiko (31)

Rodyk draugams9 Responses to ' Pasak Čarli: 68. Meilės laiškas Skarlet '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Pasak Čarli: 68. Meilės laiškas Skarlet '.

 1.    Dita said,

  on June 28th, 2012 at 09:43

  jezau kaip miela :) tiesiog taip net nezinau kaip apibudinti :) nekankink ir imesk greiciau kita dali :)

 2.    Rugilė said,

  on June 28th, 2012 at 11:16

  Oooooo. Kaip miela. Tikiuosi, kad jie susitaikys, nes, po velnių, jiems tinka būti kartu.

 3.    Lali said,

  on June 28th, 2012 at 12:37

  Ir jie susitaikys!
  Bet didžiąją šito laiško dalį jau įdėjau į blogą ;DD tereikia atsiminti kur.

 4.    Rugilė said,

  on June 28th, 2012 at 18:03

  Ir hei, kada kita dalis? :>>

 5.    smailikas said,

  on June 28th, 2012 at 22:57

  ei, lali, įveikiau visas tavo istorijas per neįtikėtinai trumpą laiką, jos visos awesome! Negalėjau atsiplėšt.. Tik norėjau paklaust, gal turi kokių naujų idėjų kam nors naujo? ^^

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 6.    smailikas said,

  on June 28th, 2012 at 22:57

  p.s. šitas skyrelis super!

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 7.    Lali said,

  on June 29th, 2012 at 02:35

  Rašau rašau rašau! Noriu pabaigti, prieš dėdama ^^
  Smailikai: ačiū! ir žinoma, kad turiu! Rašinėju, ateity dėsiu tikriausiai ;D

 8.    .. said,

  on July 17th, 2012 at 00:30

  lali? Kada kita dalis?? Laukiu, nesulaukiu.. Prašauu, įkelk!

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 9.    Lali said,

  on July 19th, 2012 at 04:53

  Nenoriu ;( man nepatinka, nekenčiu, nenoriu. Atsiprašau, bet dar ties paskutinėm dalimis pastenėsiu, nenoriu baigti, o jei reiks, nenoriu su šizėm, kurias iki šiol parašiau. Niekas nėra pakankamai gerai…
  Ir dėl Formsprings, zuikučiai, mano anketą kažkodėl užblokavo. Turiu tris klausimus, bet negaliu jų nei pamatyti. Sako, kad nusiuntė naują slaptažodį į pašto dėžutę, bet niekaip negaunu, jau kokia savaitė. KOŠMARAS.

Leave a reply

 • Monthly

 • FRIENDS:

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web