BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasAccording to Charlie

July 22nd, 2012

Pasak Čarli: 71. Netobula situacija ir pabaiga.

Posted by Lali in Be temos

Atsiplėšdamos nuo žemės Kristoferio pėdos palikinėjo šlapius batų atspaudus ką tik iškritusiame sniege. Ne vienerius, jie buvo susimaišę taip, kad jau sunku buvo suskaičiuoti, kiek sykių jis ėjo pirmyn ir atgal. Snaigės sukosi ore, sėdo ant jo pečių, plaukų ir veido. Jam netrukdė šaltis ar vėjas ar aplinkinių žvilgsniai. Jo akys sukosi tik į vartus, kur matė ją paskutinį sykį, o mintys dar toliau. Ši aikštelė, šis didžiulis purvinas cemento plotas jam reiškė be galo daug. Būtent šioje aikštelėje ir šiame ūkanotame nesusipratime, vadinamame miestu, jis rado tai, ko nebūtų radęs niekur kitur, niekur visame dideliame pasaulyje.

(more…)

Rodyk draugams

July 22nd, 2012

Pasak Čarli: 70. Lingvistas kabutėse

Posted by Lali in Be temos

Suskambėjęs porcelianas privertė ją krūptelėti iš snaudulio. Čarli staiga atsimerkė ir paniškai susigraibė rankinę. Tik pirštais apčiuopusi laiško popierių ji atsipūtė lengviau ir pažvelgė į kavą atnešusią merginą. Ši turėjo patrauklų veidą ir garbanotus raudonus plaukus, kurių vos neįmerkė į Šarlotės puodelį. Tik keliais metais vyresnė už pačią Čarli, o jau žibėjo kaip viena trijų asmeninių Tonio Roudso asistenčių.

(more…)

Rodyk draugams

July 22nd, 2012

Pasak Čarli: 69. Atsisveikinimas ir brandūs sprendimai

Posted by Lali in Be temos

Dėl Formsprings, mane kankina šita problema: http://i50.tinypic.com/2eqfng2.png spėkit, kiek kartų spaudžiau “resend”? Plius minus tūkstantį. Spėkit, kiek e-meilų gavau? Nulis. Nuuulis. Tad klausimai dabar atsakinėjami tik komentaruose, arba, degančiu blogiausiu atveju - į e-mail.

Žinau, kad užgaišau ties paskutiniais skyriais, bet prisipažinsiu, man labai sunku. Rodos, kad ir ką parašau, viskas per prasta… Ankščiau galėdavau dėti netgi nepatenkinta savo darbu, bet dabar, pačiam galui… Kraustausi iš proto, man be galo sunku atsisveikinti su šia istorija ir niekaip negaliu rasti tiesiog puikios pabaigos. Todėl turim ką turim, nevilkinsiu..;///////

(more…)

Rodyk draugams

 • Monthly

 • FRIENDS:

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web