BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasAccording to Charlie

April 29th, 2012

Pasak Čarli: 61. Komos gaubtas ir santykių aiškinimaisi po juo

Posted by Lali in Be temos

Mindžiau. Neskaityk. Tai viskas, ko tu nemėgsti.

♥♥♥SKIRIU VIKTORIJAI, 18 GIMTADIENIO PROGA♥♥♥

Robertas įkvėpė oro, tarsi įkvėptų drąsos, ir paguldė vieną ranką ant medinės durų rankenos. Nuspausti žemyn nedrįso: jis dar nebuvo pasiruošęs traumuoti save vaizdiniu, kurį tikėjosi išvysti. Jo jaunesnė sesutė arba girta, arba apsinešusi, arba užsiima seksu. Dieve, kaip jis tikėjosi, kad ji neužsiima seksu.

Bet tėvai pasiuntė Robertą trečią valandą nakties išsiaiškinti, kodėl iš Dani kambario sklinda keisti garsai ir ar galėtų gimtadienio mergaitė būti kiek tylesnė. Robis beldė jau penkias minutes, kiekvienu krumplių ir medžio kontaktu išgąsdindamas kikenimą viduje lyg vėjas išsklaidytų dūmus, tačiau vos žengiant toliau, juokas vėl atgydavo. Jis neturėjo kitos išeities, kaip tik paspausti tą rankeną ir užeiti vidun. Kitu atveju tėvas ateis, o tada geriau tikrai nebus.

Kažkas stuktelėjo kambario viduje, ir garsą palydėjo kelių balsų juokas, įtikinęs Robį dar sykį, kad Danielė ten ne viena. Tačiau ar jam pasirodė: ar jie net ne dviese? Ar jis turėjo patikrinti ne tik Kristijanui skirtą svečių miegamąjį, rasti ne tik tą lovą tuščią?

(more…)

Rodyk draugams

April 3rd, 2012

Pasak Čarli: 60. Dani šeima ir sutrukdytas pakavimo procesas

Posted by Lali in Be temos

Katinas nešė bėdą. Daniėlė buvo įsitikinusi, kad katinas kaltas dėl jos migrenos. Nors ne katinas kėlė keistą kutulį kažkur už krūtinės ląstos, neleisdamas miegoti, neleisdamas kvėpuoti. Rytas keitė vakarą, vakaras keitė rytą, ir prieš jai spėjant susigaudyti, šeštadienis pasibeldė į duris. Lapkričio septynioliktoji, jos dvidešimt antras gimtadienis. Ir ne katinas buvo kaltas dėl nuolatinių paranojiškų minčių apie tai, kas dėsis vakare. Kada visi susės prie stalo: šeima, draugai, Janas. Ir kada Janas pasakys garsiai ir aiškiai, girdint jos broliams, kad draugauja su jų jauniausia sesute.

(more…)

Rodyk draugams

 • Monthly

 • FRIENDS:

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web