BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasAccording to Charlie

November 20th, 2011

Pasak Čarli: 54. Geriausi draugai ir visokio molio princai

Posted by Lali in Be temos

Lapkričio penktoji - Fejerverkų naktis Didžiojoje Britanijoje ;)

Skiriu draugams, draugystei, ir, pagrinde, savo Justukui, kuris nusprendė palikti mane šaltoje Danijoje ir važiuoti gaudyti karštų australų. You go girl!

Mother, don’t tell me friends are the ones that I lose
cause they’d bleed before you
Sometimes family are the ones you choose
It’s too late now, I hold on to this life I’ve found

http://youtu.be/Q-T9E2kEQBA

Visi trys buvo tokie sujaudinti ašarų Čarli akyse, kurios paprastai švyti džiugesiu, kad nei vienas nespėjo laiku sureaguoti, kai ji pagriebė paklodės kraštą, užsismaukė ant galvos ir pasislėpė pataluose, lengvai virpėdama. Likusieji susidairė, matydami beviltiškumą draugų akyse, kurį jautė patys. Tai buvo taip neteisinga ir tuo pačiu taip liūdna, kad šitai vyksta. Šarlotei negalima verkti. Juk ji namų švyturėlis! Visada besišypsanti, visada guodžianti kitus. Kaip, po galais, jiems reikės sutaisyti šitai?

(more…)

Rodyk draugams

November 14th, 2011

Pasak Čarli: 53. Vyšnaitė ant torto ir makaronai sriurboje.

Posted by Lali in Be temos

Sorr už klaidas! Rimtai, jų gali būti pačių durniausių, nes mirštu, kaip noriu miego, bet rašiau visą naktį ir dabar visą dieną mokykloj… ką tik suvokiau. man ŠAKĖS.

Už pagalbą gilinantis į vyrišką smegeninę labai dėkui savo brangiems draugams Mindaugui ir Justuliui. Justulis - motieras, jei ką. ♥

————

Tarsi kas staiga būtų išjungęs plyšaujančias kolonėles ir užpildęs ausis tyla, pasaulis trumpam padarė pertrauką nuo beprotybės. Visas pyktis, kurį jis juto… Visas niršulys, chaosas, kerštingos, nuodingos mintys nutrūko per vieną kraupiai tylią akimirką, kai jis atsiplėšė nuo jos. Jis nesuvokė visko, kas ką tik įvyko. Jis negalėjo aprėpti… tai buvo nesukontroliuojama. Kad ir kas, tas „tai“, bebuvo, Kristoferis Vestas žinojo tik viena. Jis ką tik padarė kažką siaubingo.

(more…)

Rodyk draugams

November 2nd, 2011

Pasak Čarli: 52. BIG BANG BONG

Posted by Lali in Be temos

Another head aches, another heart breaks
I am so much older than I can take
And my affection, well it comes and goes
I need direction to perfection, no no no no

Help me out

http://youtu.be/CZIEHh5BPug

Čarli skriejo per namus džiugiai kilnodama tik ką pakabintus voratinklius iš kelio. Prietema koridoriuose, tamsūs šešėliai kampuose, gąsdinančios dekoracijos posūkiuose – ji viską sugėrė į atmintį, įsivaizduodama, kiek vargo teko patirti vaikinams, kad visa tai sukabintų. Nedidelis kaltės kirminėlis graužė iš vidaus, primenantis, apie tai, kaip ji paliko darbus kitų rankoms. Nuvydama jį vienu fiziniu pasipurtymu, jie žingsniavo toliau į bendrą vakarėlio teritoriją.

(more…)

Rodyk draugams

November 2nd, 2011

Pasak Čarli: 51. Stacionarus telefono aparatas ir kačių pažadai

Posted by Lali in Be temos

This mess we tried our best
For something we can do
While the angels walk with the lonely ones
In the cold rain and rescue you

http://youtu.be/5xQF0gerTtM

Jo pilnas vardas buvo Stacionarus Telefono Aparatas. Jis gyvendavo kažkur už mikrobangės, bet jo belaidis ragelis - ant šaldytuvo, arba šaldytuve. Jis išsilaikydavo visus metus, namiškiams mokant nedidelę papildomą pinigų sumą prie buto mokesčių. Jis rinkdavo dulkes, kartais pelėsius. Jis kentėdavo per vakarėlius kaip tinklinio kamuolio alternatyva, ar anksti rytais, kaip tas kietas daiktas, su kuriuo daužai išklerusio virdulio dangtį, kol šis laikysis užsidaręs.

(more…)

Rodyk draugams

 • Monthly

 • FRIENDS:

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web