BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasAccording to Charlie

September 29th, 2011

Pasak Čarli: 49. Čerlipedia ir kitos kankinimo priemonės

Posted by Lali in Be temos

Bus nuobodu.

Thinking shy Worried

Pamokos dar neprasidės. Tik pasiruošimas joms.

Kuris bus nuobodus.

*******

Jo žingsniai buvo greiti, judesiai tikslūs. Pažvelgęs į vieną pusę, antrą sykį to kampo Krisas nebetikrino. Bet, pažįstant Čarli, surasti ją nebuvo taip paprasta, kaip tikėtasi. Jam reikėjo patikrinti paloves, pastales, palanges ir netgi vaikinų miegamuosius. Greitai, bet nesėkmingai. Jo paskaita prasidėjo prieš dešimtį minučių, tačiau Kristoferis nusprendė, kad jei jau praleido pradžią, likusi dalis nebus reikšminga. Jam tik reikėjo surasti Čarli… Prieš išeinant į Universitetą, jam reikėjo įsitikinti, kad jai viskas gerai.

(more…)

Rodyk draugams

September 16th, 2011

Pasak Čarli: 48. Sudeginti blynai ir kitos katastrofos

Posted by Lali in Be temos

Būt gerai, kad dainikė, jei eis, eitų į vidurį skyriaus.. Nes tik antroje dalyje bus Ch&Ch.. Bet gėris yra sudėtingas reikalas. Aš suprantu ;D

http://youtu.be/-36hNsPtozA

Ji buvo teisi. Ooo, kaip ji dievindavo būti teisi. Danielė uždarė duris kaip galima tyliau, atsakydama į malonų jausmą būti teisiai su šypsena veide. Po galais, netgi visas pyktis dėl to, kad teko miegoti vienoje lovoje su pastoviai virškinimo problemų turinčiu Rudžiu, išnyko kaip dūmas vos kyštelėjus galvą į savo miegamąjį.

Tiedu, su savo aklu nežinojimu apie dramblį kambaryje, vis tiek atrodė absurdiškai mielai. Susiglaudę kaip benamiai kačiukai, dėžėje besislepiantys nuo lietaus, tokia kvaili ir mieli vienu metu, jie parpė Dani lovoje. Krisas ir Čarli. Ji lėtai papurtė galvą, stebėdamasi, kad tai iš tikro vyksta. Netgi su Skarlet po vienu stogu.

(more…)

Rodyk draugams

 • Monthly

 • FRIENDS:

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web